Hakkımızda

Ovet

Ovet ( trakya et ) olarak kaliteyi her şeyin üstünde tutuyoruz. Güler yüzlü personel, hijyenik ortam ve sınırsız hizmet anlayışı ile bu işte farklı olmaya kararlıyız.
Ovet ( trakya et ) insan sağlığına,gıda güvenliğine,kalite ve hijyene azami ölçüde dikkat göstererek mevzuatlara standartlara ve müşteri beklentilerine uygun üretim yapmayı amaç edinmiş bir kuruluştur.
Bütün çalışanlarımızın ''müşteri memnuniyetini '' birinci derecede sağlamak amacıyla sisteme etkin katılmaları ve bu doğrultuda gelen başarının yüksek motivasyonu,yıllardır gösterdiğimiz istikrarlı başarının özünü oluşturmaktadır.
Müşteri ve ilgili tarafların uygulanabilir şartlarını gözeterek onların beklentilerini karşılayacak şekilde ''Sürekli iyileştirme''anlayışı doğrultusunda kalite ve teknolojimizi daima geliştirerek kalitede öncü olmak hizmet vermek bütün çalışanlarımızın firmamız sorumluluğundadır.
Çalışanlarımız,tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz ile aramızda sinerji oluşturarak,gelişen teknolojiyi yakından takip ederek ve sistemimizi sürekli iyileştirerek toplam kaliteye ulaşmak temel hedefimizdir.