Trakya et , Kasaptan Burger lezzet kervanını törenle açtı

Trakya et , Kasaptan Burger lezzet kervanını törenle açtı

Burger damak tadına ayrı lezzet katan ve özel menüsüyle fark yaratacak olan Trakya Et güvencesiyle Kasaptan Burger ilk restoranını törenle açtı.

İstanbul'un kırk yıllık et sektöründe açtığı satış mağazalarıyla marka olan Trakya Et kendi markasını kurarak Kasaptan Burger markasıyla ilk restaurantını Güngören Haznedar'da törenle açtı. 

Burger sevenlerin durak noktası olacak  Kasaptan Burger'in açılış kurdelesini Ak Parti ilçe başkanı Bünyamin Baş, MHP eski ilçe başkanı Fuat Gül, Ak parti ilçe başkan yardımcısı Ayhan Şimşek, Mhp ilçe başkan yardımcısı Bünyamin Dağlar ve çok sayıda katılımcı bu özel günde  yer alarak açılışı gerçekleştirdiler.  Açılış programında konuşma yapan Ak Parti ilçe başkanı Bünyamin Baş Güngören'in 40 yıllık firması olan Trakya Et'in  ilçemizin böyle  hasret bir tesisini açması bizleride çok mutlu etmiştir. Bu umarım bir ilk olmayacaktır. Bozkurt ailesine ve emeği geçen herkese yatırımlarından dolayı kendilerine teşekkür ederim"dedi. Mhp eski ilçe başkanı Fuat Gül'de konuşmasında "Misafirlerimizi ağırlayacağımız bir işletmenin daha açılması ile ilçemize, semtimize dahada değer katmıştır. Bir boşluğuda doldurduğuna inanıyorum. Mahallemize, semtimize, ilçemize hayırlı uğurlu olsun"dedi. Trakya et yönetim kurulundan Volkan, Taner, Emre ve Onur Bozkurt kardeşler gelen protokolle açılış kurdelesini besmele ile protokolle beraber kestiler.

Açılış sonrası Kasaptan Burger lezzeti ve damak tadı açılışa katılan tüm misafirlere ikram edilerek misafirler tek tek ağırlandı. MHP eski ilçe yöneticilerinden Ayla Tuzcu, Bilge Erel , iş adamı İlhan Kamil Güzel açılışda yerlerini alırlarken,  adını sayamadığımız çok sayıda aile dostu ve işletme yöneticileri açılış programında hazır bulundular. Restaurant müdürlüğünü Korhan Demir üstlendi. 20 personel ile sabah 11:00'da başlayan lezzet serüveni  gece 02:00'e kadar sürecek.

Trakya etin yönetim kurulu başkanlığını Sabri Bozkurt yaparken Volkan, Taner, Emre ve Onur Bozkurt kardeşler  , etin lezzetini artık hazır menü ile müşterilerine sunmak için " Kasaptan Burger " markasıyla restaurantının ilkini açtılar. Güngören Güven Mahalalesi İnönü caddesi üzerinde Trakya Et satış mağazasının karşısında 200 m2 alana kurulan ilk Kasaptan Burger restaurantı Burger sevenlerin ilk günde durak noktası oldu.. Trakya et yönetim kurulu üyesi Volkan Bozkurt işletme hakkında bilgi verirken "Trakya et olarak Steak House hamburger eti üreten bir işletmeyiz. Günlük bir ton Levent Beşiktaş, Etiler gibi lüks yerlerdeki işletmelere burger eti üretiyoruz. Kendi etimizi işletmemize ait tesislerde yetiştirdiğimiz gibi kesiminden itibaren tek elden kendi et satış mağazalarımızda müşterilerimize sunuyoruz. Kendi hayvanlarımızdan üretilen etlerde hem İstanbul'da bulunan Burger'lere hizmet verirken  "Kasaptan Burger" restaurantımızla Burger kalitemizle damaklara hitap edip tattırıyoruz. "dedi.

Neden Güngören'e yatırım yaptınız sorusunada Volkan Bozkurt " Bizler işletme olarak 40 yılımzı Güngören'de geçiriyoruz. Güngören halkına şükranlarımızı sunmak ve lezzetimizi ilk Güngören halkına tattırmak için Kasaptan Burger restaurantımızın ilkini Haznedar'da açtık. Bu vesile ile 2019 yılı Güngören'de burger sevenlerin yılı olarak ilan ediyorum." dedi.